רבות שמעתי על ספר האימה את מאת הסופרת קרוליין קפנס, אך לצערי לא יצא לי לקרוא אותו אבל אז גיליתי שבתשיעי לספטמבר השנה יצאה סדרה הנקראת You המבוססת על הספר רב המכר הזה ומיהרתי לבדוק הכצעקתה.
העלילה מתארת את חייו של ג'ו גולדברג (משחק מצוין של פן בדג'לי הזכור לנו מאחת שיודעת) – בעל חנות ספרים שמתאהב בסטודנטית צעירה ומשוררת בשם גווניבר בק.
ג'ו נתקל לראשונה בבק בחנות הספרים שלו ומפתח אובססיה כלפיה.
בק היא אושייה חברתית שמתעדת כל רגע בחייה ולכן קל לעקוב אחריה וג'ו מרגיש שהוא סוג של מלאך ששומר עליה, אני אישית עדיין לא החלטתי אם ג'ו הוא גיבור או סתם פסיכופט אבל אין ספק שהוא טיפוס קריפי והסדרה הזאת העבירה בי צמרמורת. ג'ו מאד הזכיר לי את דקסטר, רק באופן קצת פחות רצחני.

על פניו ג'ו מצטייר כדמות חמודה ובלתי מזיקה אבל שהחזות התמימה הזאת לא תטעה אתכם, מאחורי החיוך שובה הלב מסתתר בחור שלא בוחל באמצעים כדי להשיג את מטרתו, הוא מניפולטיבי, מסוכן ומטורף עם תעודות ועדיין בק מצליחה ליפול ברשתו כמו פרי בשל ולהאמין לכל מילה שיוצאת מפיו.
פן בדג'לי מגלם בצורה יוצאת מן הכלל את ג'ו, עד כדי כך שאפילו אני הצלחתי להאמין לו וללכת שבי אחריו. את ספר ההמשך גופות נסתרות קראתי וגם שם ג'ו ממשיך עם מעלליו הרבים ולא נח על שמריו, או כמו שנהוג לומר אצלנו: אין מנוחה לרשעים!

הסדרה הנפלאה הזאת מככבת בנטפליקס וגם המשיכה לעונה שניה.

המלצה שלי: טוסו לראות (לא לבעלי לב חלש).

טריילר לסדרה:

צפיה מהנה.

חגית בן-חור

ברוכים הבאים לבלוג הסקירות שלי