לפני מספר שבועות הבת הגדולה שלי המליצה לי בחום לצפות בסרט דרמה שנקרא "קרא לי בשמך" אז עזבתי הכל והתיישבתי לראות על מה מדובר.
עלילת הסרט מתארת יומן חיים של נער בן 17 בשם אליו פרלמן. אליו מתגורר עם הוריו האקדמאיים בעיירה קטנה בצפון איטליה, בכל שנה בחופשת הקיץ הוריו מארחים סטודנט צעיר בביתם וככה זה נמשך 15 שנה עד שקיץ אחד מגיע להתארח אצלם, סטודנט אמריקאי בשם אוליבר והופך ברגע אחד את החיים של כולם.
הסרט היה מיוחד ואבל גם מאד עצוב ועגמומי וסיימתי לצפות בו עם דמעות בעיניים.
נהנתי מאד מנופיה הקסומים של איטליה, האגמים וכל הירוק מסביב היו תאווה לעיניים.
אהבתי את משחקו של טימותי שאלאמה שגילם בתפקיד הראשי את הנער אליו פרלמן, מסתבר שהבחור למד לכבוד התפקיד שלו לנגן בפסנתר וגם לדבר צרפתית ואיטלקית על בוריה, אני מודה שהתרשמתי ממנו עמוקות.
גם ארמי האמר שגילם את אוליבר (הגבר שלצידו) שיחק נפלא, לקח לי הרבה זמן לזהות אותו בתור התאומים קמרון וטיילר וינקלווס שנלחמו נגד מארק צוקרברג בסרט "הרשת החברתית".
בסוף השבוע האחרון קראתי את הספר בעקבות הסרט לאחר שקיבלתי המלצות רבות שטענו שהספר הרבה יותר מוצלח מהסרט ואני חייבת לציין שהסרט נשאר נאמן לספר והיו הרבה קטעים שקראתי בספר שמיד הזכירו לי סצנות שלמות מהסרט אבל היו גם קטעים בסרט שלא קראתי בספר וגם הסוף של הסרט היה שונה לגמרי מסופו של הספר ובסופו של דבר, אכן אהבתי את הספר יותר, היה בו עומק שהיה חסר בסרט וגם הסוף של הספר סגר הרבה קצוות שנותרו פתוחים בסרט.

סקירה שלי על הספר תוכלו למצוא כאן: https://bit.ly/36TyYEK

חגית בן-חור

ברוכים הבאים לבלוג הסקירות שלי