בלתי אפשרי – שרה לוטס

בלתי אפשרי
סופר/ת:
סוגה:
הוצאה:
Published: 2022

ניקולס (ניק) בלצ'ר הוא עורך פרילנס בהוצאה עצמית. מבחינת הקריירה שלו ניק הוא לא סיפור הצלחה אבל הוא מקווה יום אחד לכתוב את סיפור חייו ולפרוץ דרך. ניק נשוי ב 12 השנים האחרונות לפול, והוא מגדל יחד איתה את בנה דילן שהיום הוא כבר בן 24. פול וניק עוברים משבר בזוגיות שלהם והקשר הזה מדשדש ולא גורם לסיפוק רגשי לאף אחד מהם.
הדמות היציבה היחידה בחייו היא הכלבה שלו רוזי שמעבירה את ימיו בשגרה מבורכת. יום אחד ניק שולח בטעות מייל זועם לסופר שהוא ערך את ספרו אבל המייל מגיע בטעות לרבקה דיוויס (המכונה גם בי).
בי היא מעצבת שמלות חתונה, רווקה שמעבירה את ימיה בעיצוב שמלות כלה לנשים צעירות עם הרבה תקווה בלב שמתגוררת במערב לונדון. ניק ובי מתחילים להתקרב ולהתייעץ זה בזו בכל נקודה ודרמה בחייהם. הם מדברים על אהבה, בדידות והחיים בכלל ואז הם פשוט מחליטים להיפגש.
הם מאד מתרגשים מהמפגש ביניהם. מתכוננים, מתגנדרים ומתכננים בראש איך זה עומד להיות אבל אז היקום מחליט בשבילם שזה לא עומד להיות כל כך פשוט.

הפרקים נעים בין בי לניק והקשר המיוחד שנבנה בין השניים בכמה נקודות על ציר הזמן.
הספר היה מאד מיוחד וזורם ואהבתי מאד את הרעיון המקורי מאחורי כל הסיפור ואין ספק שהיה בו משהו מעורר מחשבה לגבי מהות החיים. הכתיבה היתה שנונה ומשעשעת והעלילה הזכירה לי ספרים וגם סרטים דומים שצפיתי בהם בנושא. האהבה בין ניק לבי מנסה לחצות גבולות ויקומים אבל האם הם יצליחו להיפגש? הייתי מאד סקרנית לגבי ההרפתקה שהם יצאו לקראתה וקיוויתי בשבילם שהם יצליחו לאחד כוחות ולממש את אהבתם בסופו של דבר. האם האהבה תנצח את כל המכשולים? תצטרכו להעביר כמה שעות בכייף עם הספר הזה כדי לגלות.

קריאה מהנה.

כתיבת תגובה

Rate this review