ליבי או: מה קרה השנה בקמפינג המשפחתי? – הדס ליבוביץ'

ליבי או מה קרה בקמפינג המשפחתי
סוגה:
Published: 2022

בשנים האחרונות הפסקתי לקרוא ולסקור ספרי ילדים כי הבן שלי כבר הפך למתבגר צעיר בן 14.5 והוא יותר מחובר למסכים מאשר למילה הכתובה אבל כשיוצא לאור ספר חדש בסדרת "ליבי" זאת חגיגה גדולה עבורנו ואנחנו מיד עוזבים הכל (הוא את משחקי המחשב ואני את הסדרות שלי בנטפליקס) ואנחנו מוצאים לנו כמה שעות לעצמנו לקרוא אודות ההרפתקאות החדשות של הילדה הקסומה והסופר סופר רגישה  ליבי.

בספר הרביעי בסדרה ליבי יוצאת לקמפינג עם הוריה, הדודים שלה, הכלב שלה לאקי והיא גם מצליחה לצרף להרפתקה הלילית את חברתה הטובה ביותר גאיה שאם זה היה תלוי בה, היא מצידה הייתה מעדיפה לבלות את הערב בבית שלה מול הטלוויזיה ולישון במיטה הנוחה שלה במקום בתוך שק שינה בטבע.
כמו בספרים הקודמים, גם בספר הזה ליבי תעבור חוויות לא צפויות ותיאלץ להתמודד עם מצבים התנהגותיים מצד האנשים סביבה אבל כמובן היא תמצא את הדרך הטובה ביותר לצלוח אותם בדרך המיוחדת שלה.

הפעם הסופרת הדס ליבוביץ' נוגעת בכל מה שקשור למשפחות ולנושא הרגיש של אחים, ילדים יחידים בתוך המשפחה ואיך כל אחד מתמודד עם המצב הזה בדרך שלו וכמו שאומר משפט מאד חכם בספר: "יש משפחה שנולדים לתוכה, ויש משפחה שבוחרים".
באופן אישי אני שמחה מאד שאני לא בת יחידה ובמיוחד בתקופה הזאת שבה ההורים שלי מזדקנים ואני מרגישה שהשיתוף שלי עם האחיות שלי במצבם מאד מקל עלי נפשית ואני גם מאושרת לראות את שלושת הילדים שלי פתאום בוגרים, קרובים ומתקשרים יותר ויוצרים לעצמם קשר חברות מיוחד שיכול להיווצר רק בין אחים.
הבן שלי ואני נהנינו מאד מהספר, קראנו אותו יחד בתורות והבן שלי שיוצא בחודש הבא לטיול של"ח דרך בית הספר אפילו אמר לי: "אמא, הספר הזה הוא ממש הכנה לגיחה שלי", אז אפשר להגיד שהספר נחת לידינו בדיוק בזמן.
בכל פרק משובצים איורים נפלאים מאת דניאל פלג ומי שאהב את הספרים הקודמים בסדרה, ייהנה גם מהספר הזה. נותר לנו רק לחכות ולצפות לספר הבא בסדרה.

קריאה מהנה.

כתיבת תגובה

Rate this review